Tjedan otvorenih vrata Odjela za pedagogiju

Pozivamo sve zainteresirane srednjoškolce/maturante da posjete Odjel za pedagogiju Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2, zgrada na rivi) tijekom „Tjedna otvorenih vrata Odjela za pedagogiju“ koji će se organizirati u dva turnusa (pri čemu će se ponoviti istovjetne aktivnosti):

• 12. – 16. 03. 2018.
  • 16. – 20. 04. 2018.

Cilj je zainteresirane srednjoškolce/maturante, potencijalne buduće studente pedagogije, upoznati s radom Odjela za pedagogiju.

Učenici će u navedenim terminima biti u mogućnosti prisustvovati nastavi (ponedjeljak, srijeda), konzultacijama (utorak, četvrtak) te razgovarati sa studentima pedagogije (petak) – detaljne informacije su dostupne u informativnom letku.

U slučaju većeg broja zainteresiranih učenika postoji mogućnost organiziranja skupnog posjeta Odjelu temeljem prethodne najave o planiranom terminu posjeta.

Za sve detaljnije informacije možete se obratiti tajnici Odjela, gđi. Ireni Serdarević (tel. 200-743, e-mail: iserdar@unizd.hr) ili zamjenici pročelnika Odjela, izv. prof. dr. sc. Rozani Petani (tel. 200-758, e-mail: rpetani@unizd.hr).

Relevantne informacije mogu se pronaći na sljedećim poveznicama:

Informativni letak

Prezentacija o djelovanju Odjela za pedagogiju

Web stranica Odjela za pedagogiju

Facebook stranica Odjela za pedagogiju

Dođite i aktivno sudjelujte u organiziranim aktivnostima na Odjelu za pedagogiju Sveučilišta u Zadru!

Dobrodošli!