Obavijest studentima prve godine preddiplomskih i integriranih studija

Dragi studenti prve godine preddiplomskih i integriranih studija, pozivamo vas na susret s rektoricom Sveučilišta u Zadru prof. dr. sc. Dijanom Vican u ponedjeljak, 2. listopada 2017. prema sljedećem rasporedu:

a) u 9,00 sati susret sa studentima prve godine jednopredmetnih studija

u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru, Obala kralja Petra Krešimira IV. 2, 2. kat

b) u 9,45 sati susret sa studentima prve godine dvopredmetnih studija

c) u 12,00 sati susret sa studentima prve godine integriranog preddiplomskog

i diplomskog sveučilišnog učiteljskog studija u Gospiću

u dvorani br. 5 zgrade Odjela za nastavničke studije, dr. Ante Starčevića 12, Gospić

Susret pročelnika odjela i predstojnika odsjeka i studenata prve godine preddiplomskih i integriranih studija održat će se u ponedjeljak, 2. listopada 2017. na matičnim odjelima i odsjecima, i to:

a) u 10,45 sati susret sa studentima prve godine jednopredmetnih studija i sa studentima prvog (a1) predmeta dvopredmetnih studija

b) u 11,45 sati susret sa studentima prve godine drugog (a2) predmeta dvopredmetnog studija.

Karta Sveučilišta u Zadru - sastavnice Sveučilišta s pripadajućim odjelima, odsjecima i ostalim ustrojbenim jedinicama.

Radujemo se vašem dolasku!