NATJEČAJ ZA DODJELJIVANJE STIPENDIJA IZVRSNIM REDOVNIM STUDENTIMA

Sveučilište u Zadru je na mrežnim stranicama objavilo natječaj za dodjeljivanje stipendija izvrsnim redovnim studentima sveučilišnih i stručnih studija za ak. god. 2021./2022.

Temeljem dopisa prorektorice za studije i studente izv. prof. dr. sc. Nedjeljke Balić-Nižić Odjel za pedagogiju treba predložiti jednog svog izvrsnog studenta.

Studenti druge i treće godine preddiplomskog i studenti diplomskog studija pedagogije koji smatraju da ispunjavaju uvjete za stipendiju mogu se prijaviti e-mailom u tajništvo Odjela do 15. studenog 2021. do radi preporuke.

U prijavi za preporuku (sastavljenoj u Word dokumentu) potrebno je priložiti:

1. Prosjek ocjena
  2. Ostalu dokumentaciju koja potvrđuje njihov angažman u relevantnim aktivnostima

Sve ostale dokumente (kako je navedeno u natječaju ), studenti dostavljaju Sveučilištu u Zadru kroz elektroničku prijavu do 19. studenoga 2021.

Studenti prve godine preddiplomskog studija se prijavljuju kako je navedeno u Natječaju i ne trebaju se prethodno prijavljivati u tajništvo.

Zadar, 4. studenog 2021.

Iz Odjela