Festival znanosti 2017 - radionica "Igrajmo se škole kroz vrijeme"

U sklopu Festivala znanosti 2017. organizirana je radionica s djecom 4. razreda OŠ Bartula Kašića PŠ Bokanjac, 26. travnja 2017.

Cilj radionice je bio potaknuti učenike na razmišljanje o promjenama u školskim sustavima tijekom vremena te različitostima u trenutnim školskim sustavima diljem svijeta.

Učenici su izrađivali postere uz vođenu diskusiju sa studentima te na kraju javno predstavili svoje radove.

Voditelji radionice bili su nastavnici Odjela za pedagogiju, Sveučilišta u Zadru: doc.dr.sc. Jasmina Vrkić Dimić, doc.dr.sc. Marija Buterin Mičić, dr.sc. Ana Marija Rogić, Jelena Vlahović, pred., a moderatori studenti pedagogije: Klara Franceschi, Ela Igrec, Dolores Perković, Ivana Svilan, Katja Osredečki, Dora Valovičić, Danijela Benko, Matea Fumić, Iva Serdarević, Marijana Babić, Anita Škaričić, Valerija Šinko, Silvija Toman, Sandra Peranić i Ines Smolčić.

Kreativnu i veselu atmosefru s radionice možete vidjeti ovdje.