Radionica za studente pedagogije CISOK Zadar

U Centru za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) Zadar, 10. travnja 2018. godine održana je radionica „Priprema za tržište rada“ za studente druge godine diplomskog studija pedagogije. Studenti su saznali ključne informacije potrebne za ulazak u svijet rada i postavljanje dobrih temelja za razvoj karijere.

Radionica je započela prezentacijom mjera za stjecanje prvog radnog iskustva koju je održao stručni savjetnik iz Odsjeka za aktivnu politiku zapošljavanja. U nastavku radionice studenti su se upoznali s aktualnim prilikama i trendovima na tržištu rada te saznali koje vještine i kompetencije su danas potrebne za uspješno upravljanje karijerom. U završnom dijelu radionice dobili su korisne savjete kako stečena znanja i vještine uspješno prezentirati poslodavcu. Studenti su u evaluacijama radionice izrazili zadovoljstvo prezentiranim temama.

Ovim putem zahvaljujemo djelatnicima CISOK Zadar na dugogodišnjoj kvalitetnoj suradnji s Odjelom za pedagogiju Sveučilišta u Zadru.