Alumni klub diplomiranih studenata pedagogije

Odjel za pedagogiju Sveučilišta u Zadru pokreće inicijativnu osnivanja Alumni kluba diplomiranih studenata pedagogije koji su studirali na ovom Odjelu kao i nekadašnjem Odsjeku za pedagogiju Filozofskog fakulteta u Zadru. Cilj osnivanja Alumni kluba diplomiranih studenata pedagogije Sveučilišta u Zadru je uspostavljanje i održavanje trajne veze matičnog Odjela sa svojim bivšim studentima kao i međusobna suradnja pedagoga koji su ponikli sa ovog Sveučilišta. Za sada Alumni djeluje kao društvena grupa unutar koje će se razmjenjivati informacije vezane za aktivnosti na Odjelu za pedagogiju, stručno usavršavanje i cjeloživotno učenje pedagoga te sve ono što može doprinijeti kvaliteti rada pedagoga u odgojno-obrazovnim ustanovama. Pozivamo Vas da se priključite grupi putem ove poveznice.