Stručni posjet - Università degli Studi di Ferrara

U sklopu studijskog putovanja nastavnog osoblja Odjela za pedagogiju od 25. do 28. travnja 2017. godine realiziran je stručni posjet na Università degli Studi di Ferrara, Centro studi biomedici applicati allo sport.

Cilj posjeta bio je upoznavanje s obrazovnom politikom i primjerima dobre prakse u Italiji vezano za mogućnosti pokretanja interdisciplinarnih programa u području pedagogije, psihologije, medicine i sporta, a koji bi zadovoljili suvremene potrebe tržišta rada. Studij je odabran upravo zbog svoje posebitosti i kvalitetnog programa koji se realizira na preddiplomskoj i diplomskoj razini. Uz upoznavanje s programima studija, razmotrene su mogućnosti o eventualnim budućim projektima i suradnji.

Fotogaleriju možete pogledati ovdje.