Erasmus+ mobilnost – Libera Università Maria SS. Assunta (LUMSA), Rim

U sklopu Erasmus+ mobilnosti nastavnog osoblja (job-shadowing activity) od 3. do 7.  travnja 2017. godine doc. dr. sc. Jasmina Vrkić Dimić i doc. dr. sc. Rozana Petani posjetile su Libera Università Maria SS. Assunta (LUMSA) u Rimu.

Za vrijeme usavršavanja profesorice su aktivno prisustvovale nastavnom procesu na Odjelu za obrazovanje učitelja i odgojitelja, upoznale se s obrazovnom politikom u Italiji na svim razinama, promatrale rad u osnovnoj školi koja djeluje kao vježbaonica navedenog Odjela te razmjenjivale iskustva dobre prakse. Osim toga, prisustvovale su stručnom usavršavanju nastavnika mentora te promociji diplomiranih studenata. Također, dogovorena je suradnja za neke buduće projekte. Fotogaleriju možete pogledati ovdje.