Radionica Nastavnik kao ''umjetnik'' - učenička interpretacija umijeća nastavnika

U utorak, 19. travnja 2014. godine, u sklopu Festivala znanosti održana je radionica pod nazivom Nastavnik kao 'umjetnik' – učenička interpretacija umijeća nastavnika u organizaciji dr. sc. Marije Buterin Mičić, dr. sc. Ane Marije Rogić i dr. sc. Daliborke Luketić. Cilj radionice, koja se održala u gimnaziji ''Vladimir Nazor'', je bio potaknuti srednjoškolske učenike na promišljanje i analiziranje višestrukih uloga nastavnika ali i učenika unutar školskog života. Diskusija je vođena od strane studentica 2. godine peddiplomskog studija pedagogije (Karla Schuler-Njegrić, Marija Piskulić, Karla Ljubičić, Marija Bionda i Roberta Križmanić) i voditeljica radionice. Svim sudionicima ove radionice zahvaljujemo na aktivnom sudjelovanju.